Akcja „Zakręceni na innych”

W związku z akcją „Sprzątanie Świata”, która od lat realizowana jest w różnych formach w naszej szkole, pragniemy poinformować, że Klub Młodego Wolontariusza „Podaj dłoń” był organizatorem „Klasowego Konkursu Zakrętkowego”. W ramach akcji „Zakręceni na innych” uczniowie naszej szkoły w zebrali i przekazali do Hospicjum św. Łazarza 315,6 kg zakrętek. Pierwsze miejsce w „Konkursie Zakrętkowym”  zdobyli uczniowie kl. 3 B (49,4 kg). Gratulujemy!

Przypominamy, że zbiórka zakrętek w naszej szkole trwa cały rok szkolny. Obecnie zebrane zakrętki przekażemy rodzicom ucznia z naszej szkoły, którzy zwrócili się o taką formę pomocy dla swojego młodszego dziecka.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom i sojusznikom szkoły za zaangażowanie!

Liczymy na Waszą nieustającą aktywność w podejmowaniu działań charytatywnych.

Organizatorki konkursu: mgr Katarzyna Chodań i mgr Danuta Repetowska.