Czujnik jakości powietrza

SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE

Szkoła Podstawowa z Oddziałami  Integracyjnymi nr 105 w Krakowie, jako pierwsza w Naszym mieście zainstalowała we wszystkich salach lekcyjnych oczyszczacze powietrza, dzięki czemu Państwa dzieci oddychają czystym powietrzem, pozbawionym w 99% drobnoustrojów chorobotwórczych.

Obecnie rusza akcja informacyjno – promocyjna dotycząca aktualnego stanu powietrza w Krakowie.

Szkoła zgłosiła swój udział w konkursie, w którym nagrodą jest zewnętrzny czujnik jakości powietrza, monitorujący 24godz/dobę skład substancji zawieszonych w powietrzu, dzięki któremu będziemy mogli na bieżąco monitorować jakość powietrza na zewnątrz, co umożliwi ograniczenie  przebywania dzieci i młodzieży w czasie SMOGU.

POMÓŻMY NASZYM DZIECIOM GŁOSUJĄC NA LOKALIZACJĘ CZUJNIKA JAKOŚCI POWIETRZA PRZY  NASZEJ SZKOLE.

Aby  wygrać konkurs musimy zebrać jak najwięcej głosów na naszą lokalizację – Kraków os Słoneczne 12

Głosowanie trwa do 5.12.2018r na stronie internetowej pod adresem:

należy wpisać swój adres e-mail oraz numer telefonu, który ma zapobiec oszustwom podczas głosowania.

Zadbajmy o Nasze wspólne dobro i weźmy  udział w głosowaniu oraz zachęćmy do niego wszystkich naszych znajomych.