Dzień Chłopaka w Lasku Wolskim

1 października uczniowie klas: III a i III b wraz z wychowawcami, korzystając ze sprzyjającej aury, udali się na wycieczkę do Lasku Mogilskiego. Uczestniczyli, w przygotowanych przez rodziców podchodach i terenowych zabawach ruchowo-przyrodniczych. Później przyszedł czas na zbieranie chrustu na opał i pieczenie kiełbasek na ognisku. Wędrówki leśnymi ścieżkami sprawiły wszystkim wiele radości. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały otoczenie i wsłuchiwały się w odgłosy lasu. Dodatkową atrakcją tego dnia, szczególnie dla chłopców, były obchody Dnia Chłopaka. Wszystkie dziewczynki złożyły kolegom życzenia oraz wręczyły przygotowane na tę okazję upominki. Uczestnicy wycieczki wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i pełni nowych wrażeń. Jeszcze długo opowiadali o swoich przeżyciach i doświadczeniach zdobytych tego dnia.