Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji od wielu lat uczniowie składają życzenia swoim nauczycielom.

15 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów kl. 2b i 3b oraz 5a. Pieśnią, słowem i tańcem dziękowali za trud i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie oraz przepraszali za wszelkie niedociągnięcia. I choć słowo dziękuję znaczy czasem niewiele, to z radością przyjęli je nauczyciele. Artyści zadbali także o porcję dobrego humoru, prezentując zabawny pokaz mody nauczycielskiej. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy dużo wytrwałości i zapału do dalszej pracy zawodowej.