Jesienne ekspresje

Jesień zachęca do  refleksji i twórczości- zabaw kolorami, formą, tworzywem. Klasa IIb pod opieką p. Edyty Korzeniowskiej i p. Aldony Rumińskiej - Szalskiej stworzyła jesienne pejzaże nie tylko za pomocą pędzla, ale także warzywno - owocowych stempli, malowania palcem oraz masy solnej. Prace zostały wysłane na ogólnopolskie i międzynarodowe konkursy plastyczne.Trzymamy kciuki za naszych artystów!

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie kl. IIb odnieśli sukcesy w międzynarodowym i ogólnopolskim konkursie plastycznym:

WIKTOR CAŁKA - wyróżnienie na ok. 1500 prac z całego świata w X Międzynarodowym Konkursie Plastycznym - PRZYRODA W KOLORACH

ALAN NATANEK - wyróżnienie na ok. 1000 prac  z Polski w JESIENNE DUSZKI, LEŚNE SKRZATY.

GRATULUJEMY!

(Opiekun uczniów: Aldona Rumińska - Szalska)