Konkurs fotograficzny "Z Nową Hutą w tle"

Wyniki konkursu fotograficznego „Z Nową Hutą w tle”.
5 kwietnia rozstrzygnięty został I etap, wewnątrzszkolny konkursu fotograficznego
„Z Nową Hutą w tle”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 8 Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum.
Na konkurs wpłynęło 14 prac.

I miejsce Kolegowicz Jakub kl. 8b, Dradra Piotr kl. IIIb Gimnazjum
II miejsce Kaczmarczyk Julia kl. 8b, Masiuda Dagmara kl. 8c, Mosurek Jolanta kl. 8b
III miejsce Gazamatowa Limda kl. 8b
Wyróżnienia: Pawela Adrian kl. 8b, Gawęda Sandra kl. 8b, Krupa Wiktoria kl. 8b

Gratulujemy!

Autorzy prac wykazali się kreatywnością  i pomysłowością „ubierając się w książkę”
 na tle Nowej Huty.
Zapraszamy do obejrzenia prac w bibliotece szkolnej.
Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną  przekazane do Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej
w Krakowie i wezmą udział w II etapie, międzyszkolnym. Ogłoszenie wyników nastąpi do 8 maja
 2019 r. zgodnie z regulaminem konkursu.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 15 maja 2019 r. na terenie PBW w Krakowie – Filii w Nowej Hucie.
Konkurs organizowany jest  przez PBW w Krakowie w ramach projektu „70 lat Nowej Huty”.
Opiekunowie konkursu: Renata Śliwak, Aldona Rumińska-Szalska