Konkurs Wiem czym oddycham - rozstrzygnięty

Szanowni Rodzice i Uczniowie

konkurs "Wiem czym oddycham", prowadzony przez Fundację Aviva, został rozstrzygnięty.

Miło nam poinformować, że zostaliśmy laureatami głosowania.
To dzięki Państwa głosom Nasza Szkoła zajęła drugą pozycję w Polsce wśród wszystkich zgłoszonych lokalizacji, a pierwszą pozycję wśród wszystkich szkół uczestniczących w projekcie zdobywając 1200 głosów.

W najbliższym czasie przekazany zostanie szkole zewnętrzny czujnik jakości powietrza, który na bieżąco będzie monitorował stan zanieczyszczenia powietrza wokół Naszej szkoły.

Ponadto z przyjemnością informujemy, iż znaleźliśmy się na I miejscu w rankingu TOP 50 szkół, czyli do Naszej szkoły trafi dodatkowy sensor jakości powietrza, który będzie miał  za zadanie mierzyć i monitorować jakość powietrza wewnątrz budynku.
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w projekt, który zwiększa świadomość o szkodliwości smogu dla zdrowia. Gratulujemy, że udało się Państwu dotrzeć do wielu osób, których głosy pomogły Nam znaleźć się wśród laureatów konkursu.
Ranking z ostatecznymi wynikami można zobaczyć tutaj