Konkurs "Znam mój Kraków"

Konkurs wiedzy o Krakowie już za nami!

Celem konkursu, jak co roku, było zachęcenie uczniów do poznawania Krakowa, jego zabytków, historii, tradycji i legend.

W finale, który odbył się 16 marca 2021r. wzięło udział 12 uczniów z klas 1 – 3.  Uczestnicy zabawy podzieleni losowo na cztery drużyny: Kupców, Rzemieślników, Rajców i Żaków mierzyli się z trudnymi pytaniami dotyczącymi naszego miasta. Największą ilość smoczych punktów zdobyli Żacy. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni  drobnymi upominkami oraz dyplomami. Jury przyznało także nagrodę specjalną dla Alicji Bąk z klasy 3b, za znajomość rodzinnego miasta i wyjątkową aktywność podczas konkursu. Laureatom gratulujemy a organizatorowi – panu Olkowi Czekajowi bardzo dziękujemy za przygotowanie interesującego konkursu.