Pierwszy mini rajd rowerowy

W związku z obchodami Europejskiego Tygodnia Sportu, 26 września klub rowerowy RAMA, działający w naszej szkole, zorganizował dla najmłodszych Pierwszy Mini Rajd Rowerowy. Do udziału w rajdzie zgłosili się mali rowerzyści i dzieci na hulajnogach z klas pierwszych oraz klasy 2 b.

W czasie przejazdu uczniowie zapoznali się z zasadami poruszania się po drogach publicznych oraz ścieżkach rowerowych. Nauczyli się nowej techniki jazdy – poruszania się w grupie (peletonie). Wszystkie dzieciaki spisały się na medal! Piękny słoneczny dzień dodał uroku wycieczce – podziwialiśmy Nową  Hutę w jesiennych barwach. Pierwszy Mały Rajd Rowerowy był doskonałą okazją do  integracji dzieci, rodziców i nauczycieli. Wszyscy zgodnie zapewnili, że wezmą udział w kolejnym rajdzie rowerowym, którego już nie mogą się doczekać.