Rozstrzygnięcie konkursów

Uczniowie klas 1-3 bardzo chętnie i licznie biorą udział w konkursach organizowanych w szkole, a także godnie reprezentują naszą placówkę podczas konkursów międzyszkolnych. W poniedziałek uczniowie spotkali się
na apelu podsumowującym ostatnie konkursy.
Wręczono dyplomy i nagrody w konkursie fotograficznym pt:” Mój pupil” :

• I miejsce ex aequo zajęły: Paulinka Kurek kl. 1b  i Emilka Smaluch kl.3a
  • II miejsce Julia Skoczołek  kl. 1b
  • III miejsce Filip Mucharski  kl. 3b oraz  Krystian Skierlik kl. 2b

Laureaci tego konkursu otrzymali także nagrody – przysmaki dla swoich zwierzaków, które tak wspaniale pozowały do zdjęć. Opiekunem konkursu był pan Aleksander Czekaj.
W konkursie plastycznym „Polska cała Niepodległa, od gór po morze rozległa” równorzędne nagrody otrzymali:

• Paulina Kurek kl.1b, Izabela Ryczek kl.2a, Krystian Chmioła 2a, Krystian Skierlik kl.2b, Kamil Janczarski kl.2b.
  • Wyróżnienia trafiły do: Sandry Stefaniak z  kl.1a, Marka Pęcaka z kl. 1b, Mai Sitko z kl. 2b.

Konkurs patriotyczny przygotowała pani Agata Mrówka.

Wręczono również nagrody za reprezentowanie Szkoły i udział w XV Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Słowa „ Moja Ojczyzna. Mój Kraków”

• Julia Łakomy z klasy 1a i Maria Pierzchała z klasy 2a zajęły odpowiednio I i II miejsce.

Serdecznie gratulujemy tak ogromnego sukcesu! Uroczysta Gala i wręczenie nagród odbędzie się 8 stycznia 2019r. w Pałacu Krzysztofory. Dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu do konkursu.

Opiekunem tego konkursu jest pani Renata Śliwak – nauczyciel bibliotekarz.