Spotkanie z policjantem

20 września ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem uczniowie kl. I-III uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji. Pani policjantka zwracała uwagę, jakie reguły bezpieczeństwa należy zachować w drodze do i ze szkoły oraz poza miejscem zamieszkania, przypominała zasady poruszania się po ulicy, chodniku oraz podczas jazdy rowerem. Ponadto podkreśliła, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać. Oczywiście nie obyło się bez pytań ze strony uczniów, które dotyczyły bezpieczeństwa, jak również innych aspektów pracy policjanta. Spotkanie było interesujące i pouczające. Na zakończenie każde dziecko otrzymało z rąk gościa element odblaskowy. Uczniowie podziękowali za wartościową i interesującą prelekcję, zapewniając, że wynieśli z niej wiele cennych informacji.