Targi edukacyjne

XIX Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku – tym razem on-line

Od 21 stycznia do 4 lutego na stronie internetowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie będą odbywać się XIX „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych wMeliorku” on-line. To wydarzenie o charakterze edukacyjno-wychowawczym, przygotowanew szczególności z myślą o uczniach klas ósmych szkół podstawowych, ich rodzicach oraznauczycielach.

Link do wydarzenia: styczniowetargi.zsisim.pl

Najważniejszym celem organizacji targów jest pomoc ósmoklasistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. Zespoły szkół technicznych funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodzących naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

W trakcie XIX „Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w Meliorku” on-line, 25 krakowskich zespołów szkół technicznych zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną nanadchodzący rok szkolny 2021/2022.

Właściwy wybór szkoły ponadpodstawowej jest jedną z pierwszych, a jednocześnieważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z okazji, aby w jednym miejscu zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa technicznego, tak aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą. Dlatego warto poświęcić czas i odwiedzić stronę internetową styczniowetargi.zsisim.pl Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, w dniach od 21 stycznia do 4 lutego, aby spośród różnorodnych, prezentowanych ofert edukacyjnych krakowskich technicznych szkół ponadpodstawowych wybrać tę najwłaściwszą, zgodną z zainteresowaniami i predyspozycjami.

W tym roku wydarzenie, w trakcie której zaprezentują się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2021/2022 krakowskie zespoły szkół technicznych, honorowym patronatem objęli:

Prezydent Miasta Krakowa – Pan Profesor Jacek Majchrowski

Małopolski Kurator Oświaty – Pani Barbara Nowak