Wycieczka do Frankówki Małej

Piątek 4 października uczniowie klas pierwszych wraz z rodzinami spędzili na wycieczce integracyjnej połączonej ze ślubowaniem. Pierwszą atrakcją były warsztaty kulinarne w plenerowej kuchni z tradycyjnym piecem chlebowym oraz warsztaty przyrodnicze.  Później emocji było coraz więcej, bo w malowniczych okolicznościach przyrody Beskidu Wyspowego odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Przy ognisku mogliśmy nieco odpocząć zajadając się samodzielnie pieczoną regionalną kiełbasą i chlebem. Na tym jednak nie koniec! Świeże powietrze, ładna pogoda, boisko i łąka – stworzyły doskonałe warunki do świetnej zabawy z rówieśnikami. Szkoda, że na taką wycieczkę nie możemy jechać każdego dnia!