Zabawa karnawałowa

Karnawał to czas zabaw, balów, tańca i muzyki. Dzieci uwielbiają takie wydarzenia i czekają na nie z zapartym tchem. Cieszą się, że mogą przebrać się w różne postaci, czasami tak pomysłowe i kolorowe, że trudno je poznać. W dniu 13 lutego na bal karnawałowy do naszej szkoły licznie przybyło wiele barwnych postaci z bajek i filmów. Były wśród nich m.in. wróżki, czarownice, królewny, piraci, spidermany, rycerze, kotki i wiele innych. Wszyscy wyglądali pięknie i wspaniale czuli się w swoich przebraniach. Czas urozmaicił dzieciom wodzirej Radosław Omieciński. Zorganizował dzieciakom różne zabawy, konkursy, pląsy w kole, parach i korowodach. Było głośno i wesoło. Wszyscy świetnie się bawili przy dźwiękach znanych i lubianych przebojów. Ciekawie spędzony czas szybko minął. Wszyscy przebierańcy i pozostali uczestnicy imprezy szczęśliwi wrócili do domów, by tam opowiedzieć bliskim o swoich wrażeniach.