EYES ON KIDS

22 listopada 2018 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 (os. Słoneczne 12) odbył się przegląd angielskiej piosenki dziecięcej Eyes on Kids. Szósta edycja miała akcent jesienny. Gościliśmy 220 uczestników wraz z nauczycielami, rodzicami i rodzeństwem. Uczestnikami szóstego przeglądu były uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 105 oraz dzieci z pięciu nowohuckich przedszkoli:

• Przedszkole Samorządowe nr 46 im. Carla Orffa
  • Samorządowe Przedszkole nr 99 im. "Zielonego Motylka"
  • Samorządowe Przedszkole nr 104 im. "Małego Księcia"
  • Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi  nr 109
  • Niepubliczne Przedszkole Sportowe "Filemonki"

Rozśpiewane i roztańczone  dzieci miały okazję  zaprezentować przygotowane utwory w języku angielskim oraz integrować się we wspólnej zabawie.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję w 2020 roku.

Emilia Wadowska i Anna Hiro

O PRZEGLĄDACH:

Założenie tej inicjatywy jest połączenie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym we wspólnej zabawie językiem angielskim. Od roku 2014 zapraszamy do naszej placówki nauczycieli języka angielskiego i wychowawców wraz z dziećmi do uczestnictwa w przeglądzie.  Mamy również na widowni miejsca dla rodziców, opiekunów i rodzeństwa.

Eyes on Kids to przegląd, nie konkurs.  Stawiamy na przyjazną, pozbawioną rywalizacji atmosferę. U nas każde dziecko jest ważne i wyjątkowe. Nie rozdajemy nagród, ale prezentująca się placówka otrzymuje grę dydaktyczną do nauki języka angielskiego, każdy uczestnik imienny dyplom i pamiatkową plakietke z logo przeglądu.  Wszystkich gościmy poczęstunkiem. Tradycyjnie dzielimy się muffinkami i ciastami,  za których smakiem i aromatem stoją serdeczne i hojne mamy  uczniów naszej szkoły.

Przegląd Eyes on Kids zainicjowały, cyklicznie organizują i przeprowadzają: Emilia Wadowska, nauczyciel języka angielskiego oraz Anna Hiro, nauczyciel świetlicy.

KONTAKT:

Strona przeglądu: http://eyesonkids105.wixsite.com/przeglad   (galerie, filmiki i informacje z poprzednich edycji)

Zgłoszenia do przegląduhttp://eyesonkids105.wixsite.com/przeglad/contact

mail: [email protected]