EYES ON KIDS

15 III br w Szkole Podstawowej nr 105 (os. Słoneczne 12) odbył się przegląd angielskiej piosenki dziecięcej Eyes on Kids. Piąta edycja miała akcent wiosenny. Gościliśmy 205 dzieci w wieku przedszkolnym oraz 107 dzieci w wieku wczesnoszkolnym, razem 312 uczestników wraz z nauczycielami ,rodzicami i rodzeństwem. Uczestnikami piątego przeglądu były uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 105 oraz dzieci z dziewięciu nowohuckich przedszkoli:

  • Przedszkole Samorządowe nr 46
  • Samorządowe Przedszkole nr 111
  • Przedszkole nr 63 z Wadowa
  • Samorządowe Przedszkole nr 98    
  • Samorządowe Przedszkole nr 99    
  • Samorządowe Przedszkole nr 104
  • Samorządowe Przedszkole nr 110
  • Samorządowe przedszkole nr 94
  • Samorządowe Przedszkole nr 109.

 

 

 

 

 

 

Rozśpiewane i roztańczone  dzieci miały okazję  zaprezentować przygotowane utwory w języku angielskim oraz integrować się we wspólnej zabawie. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję, tym razem w jesiennych klimatach 22 listopada 2018 roku.

 

Więcej zdjęć na stronie http://eyesonkids105.wixsite.com/przeglad


 O PRZEGLĄDACH:

Założenie tej inicjatywy jest połączenie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym we wspólnej zabawie językiem angielskim. Od roku 2014 zapraszamy do naszej placówki nauczycieli języka angielskiego i wychowawców wraz z dziećmi do uczestnictwa w przeglądzie.  Mamy również na widowni miejsca dla rodziców, opiekunów i rodzeństwa.  

Eyes on Kids to przegląd, nie konkurs.  Stawiamy na przyjazną, pozbawioną rywalizacji atmosferę. U nas każde dziecko jest ważne i wyjątkowe. Nie rozdajemy nagród, ale prezentująca się placówka otrzymuje grę dydaktyczną do nauki języka angielskiego, każdy uczestnik imienny dyplom i pamiatkową plakietke z logo przeglądu.  Wszystkich gościmy poczęstunkiem. Tradycyjnie dzielimy się muffinkami i ciastami,  za których smakiem i aromatem stoją serdeczne i hojne mamy  uczniów naszej szkoły.

Przegląd Eyes on Kids zainicjowały, cyklicznie organizują i przeprowadzają: Emilia Wadowska, nauczyciel języka angielskiego oraz Anna Hiro, nauczyciel świetlicy.


KONTAKT:

Strona przeglądu: http://eyesonkids105.wixsite.com/przeglad   (galerie, filmiki i informacje z poprzednich edycji)

Zgłoszenia do przegląduhttp://eyesonkids105.wixsite.com/przeglad/contact

mail: [email protected]

kanał Youtube: Emiliann Eyeson