Sadzenie róż

Chcesz, żeby uczniowie byli aktywni całą lekcję?
IDŹ SADZIĆ RÓŻE !!!

4 października  6b, wzięła odział w trzeciej edycji akcji sadzenia róż w ramach #inicjatywalokalna - Ogród różany rozproszony - sadzimy róże
Róże przy Zgody 7 sadziliśmy wspólnie Zarządem Zieleni Miejskiej w Krakowie, mieszkańcami Centrum D - osiedle z pomysłami,  seniorami z CAS Złota Jesień Hutnika w Krakowie
W ramach j. polskiego, praktycznie wspominaliśmy   "Tajemniczy ogród". Ten nasz, nowohucki, przy Alei Róż, przestał być już taki tajemniczy, stał się nasz.
Była to też lekcja samorządności i współdziałania w ramach inicjatywy obywatelskiej.

Byliśmy zachwyceni zapałem  naszych dzieci. Każde działało na swój sposób, w swoim tempie, na miarę możliwości, razem lub w pojedynkę i z OGROMNYM zaangażowaniem.
Taka nauka, to przyjemność