Nowości w szkolnej bibliotece

Do biblioteki szkolnej trafiło około 140 nowych książek.

Uczniowie będą mogli poznać dalsze losy ulubionej  bohaterki Neli  z takich książek jak ,,Nela i kierunek Antarktyda’’, ,,Nela w krainie orek”, dalsze przygody Cwaniaczka z książek ,,No, to lecimy”, ,,Jak po lodzie” oraz przeżyć kolejną przygodę z bohaterami serii,, Magiczne drzewo – Pióro   T-rexa”. Miłośnicy serii o skarpetkach będą mieli okazję przeczytać nowość ,, Banda czarnej frotte. Skarpetki powracają”.

Wśród lektur szkolnych pojawiły się następujące utwory:
,,Która to Malala”, ,,Dziewczynka z parku”, ,,Władca Lewawu”, ,,Sposób na Elfa”.
Młodsze dzieci zapewne zachwycą pięknie ilustrowane książki takie jak :
,, Za dużo marchewek” , Bądź dzielny pingwinku  ,,Wilk, który się zgubił”, ,,Mysz, która chciała być lwem”  itp.
Miłośnicy serii o zwierzętach zapewne ucieszą dwie nowe książeczki z serii Zaopiekuj się mną – ,,Mały ciekawski Gucio” oraz ,, Super niesforny pupil”.

Dla nieco starszych uczniów w bibliotece pojawiły się ,,Opowiadania bizarne” oraz „Ostatnie historie” naszej laureatki Nagrody Nobla Olgi Tokarczuk, piękna historia, chwytająca za serce i dająca wiele do przemyślenia ,,Chłopiec, kret ,lis i koń”.
Również nauczyciele znajdą coś dla siebie :,, Bądź (nie)zwykłym wychowawcą”,
,,Scenariusze lekcji wychowawczych” , ,,Trening koncentracji dla uczniów”, ,,Wychowanie do osobistego rozwoju”,  ,,Włącz emocje”.

Zapraszamy do wypożyczania nowych książek zakupionych do biblioteki.
Każdy znajdzie coś interesującego.