OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2022/2023

1/ konkurs z historii- etap rejonowy: Maksymilian Skalny- 7A i Roch Kozik- 8B

2/ konkurs z j. angielskiego- etap rejonowy- Roch Kozik- 8B

3/ konkurs językowo-plastyczny "My advent calendar"- Julia Łakomy, kl. 5A- I miejsce

4/ konkurs matematyczno- informatyczny "InstaLogic"- finalista na szczeblu ogólnopolskim- Mikołaj Kulig, kl. 6 A

5/ konkurs plastyczny  "Moja przygoda w Internecie"- wyróżnienie dla Aleksandry Bąk z kl. 1A

6/  I miejsce dla Daniela Worony z kl 1a w konkursie na temat bezpieczeństwa sportowego.

7/ II miejsce w Małopolsce dla Maksymiliana Skalnego i Yahra Bova z kl. VII A w ogólnopolskim konkursie "Geniallne miejsca" za pracę "Sekrety Nowej Huty"

ROK SZKOLNY 2021/2022

1/  Igor Latos z kl. 8 A - laureat konkursu wojewódzkiego z matematyki i fizyki.

2/   3 B-  Laureaci głównych nagród i wyróżnień w konkursach:

• konkurs na najciekawszy plakat pt. „Bio Green Future – Ekologiczna Zielona Przyszłość”,
  • konkurs plastyczno-fotograficzny „Jestem modna, jestem Eko”
  • "Szkoły mówią Stop Suszy”- konkurs dla SP
  • "Zakochaj się w klimacie" - konkurs plastyczny
  • Międzynarodowy Konkurs na Znak Graficzny „RELACJE”
  • konkurs plastyczny "Czysta Małopolska"

3/  Osiągnięcia nauczycieli w konkursach dla nauczycieli:

• Aldona Rumińska- "Szkoła z wiatrem", "Zanim wydam- o finansach w przedszkolach i szkołach", "Velvet. Piątka dla Natury”
  • Edyta Korzeniowska- "Ekosposoby na oszczędzanie prądu", "Zanim wydam- o finansach w przedszkolach i szkołach", „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka.”
  • Anna Hiro- "Velvet. Piątka dla Natury”

ROK SZKOLNY 2020/2021

1/ uczniowie WIKTOR CAŁKA i ALAN NATANEK z kl. II b odnieśli sukcesy w X Międzynarodowym Konkursie Plastycznym - PRZYRODA W KOLORACH.

2/ Paweł Kurek  (kl. II b ) zdobył  III miejsce w wojewódzkim  konkursie literacko-plastycznym: "A to moja bohaterka"

3/ uczennice kl. 2b Natalia Grabias i Zosia Śmietana zdobyły wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym: "Walentynkowa dedykacja".

ROK SZKOLNY 2019/2020

1/  Uczeń klasy 6a Igor Latos preszedł do etapu rejonowego Krakowska Matematyka.

2/  Uczeń klasy 6a Igor Latos otrzymał dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Krag".

3/  Wyróżnienie w Konkursie Pięknego Czytania otrzymała Maria Pierzchała z kl.3a

ROK SZKOLNY 2018/2019

1/Uczennice Julia Łakomy z klasy 1a i Maria Pierzchała z klasy 2a zostały laureatkami XV Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Słowa MÓJ KRAKÓW,
edycja "Moja Ojczyzna, Mój Kraków", zajmując odpowiednio I i II miejsce w konkursie.

2/. Maria Pierzchała klasa 2a – wyróżnienie w XII edycji Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania

3/ Klasa 8b  została  laureatem wojewódzkiego konkursu "Jan Paweł II - człowiek wielu pasji" (opiekun p. Aldona Rumińska - Szalska)

4/ Igor Latos z klasy 5a został laureatem konkursu "Krakowska Maatematyka"

5/ Uczennice z kl. 8b: Jolanta Mosurek i Wiktoria Krupa otrzymały nagrodę specjalną w Międzynarodowym Konkursie Plastyczno - Literackim: "Bł. Jan Beyzym Wędrowiec Miłości" (opiekun Aldona Rumińska - Szalska).

6/Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny":Kamil Janczarski ucz. kl. II b w Kategorii "Żaczek", Igor Latos kl. ucz. kl. V a w kategorii "Beniamin"

7/  XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik": Krystian Chmioła ucz. kl. II a - nagroda laureata II miejsca, Alicja Bąk ucz. kl. I b  - III miejsce, Antoni Mazur ucz. kl. I a - III miejsce

ROK SZKOLNY 2017/2018

1/. Laureatem konkursu matematycznego „ Krakowska matematyka” został Igor Latos z klasy 4a.

2/.  XI edycja Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania-  wyróżnienie otrzymała:   Maria Pierzchała z klasy 1a.

3/. Konkurs międzyszkolny: „Być sobą – moje życie –moja pasja” - wyróżnienie uzyskali uczniowie z klasy 7b:  Martyna Baster, Dagmara Masiuda, Dominika Szoturma, Marcel Bobowski

4/. Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”: Kamil Janczarski -  nagroda główna (100% punktów), Mikołaj Kulig - nagroda (87,50% punktów) oraz
Fabian Dąbrowski - wyróżnienie (81,94% punktów).

5/. Zespół całej klasy 7b (opieka: A. Rumińska- Szalska) zdobył główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie "Mapa Karier" (projekt z zakresu zawodoznastwa).

6/. Praca konkursowa: DANIE NA IMPREZĘ przygotowana przez kl. 7b pod opieką nauczycieli: A. Rumińskiej-Szalskiej i A. Wróbel zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie "Żyj smacznie i zdrowo".

7/. Uczennica klasy 7b Jolanta Mosurek została laureatką krakowskiego konkursu plastycznego: "Moja babcia, mój dziadek i ja" organizowanym przez Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych.

8/. Zespół klasy 7b pod opieką nauczycieli A. Rumińskiej-Szalskiej i R. Śliwak zdobył II miejsce w ogólnopolskim  konkursie projektowym: "Przygoda z A. Lindgren".

9/ Dwie prace: "Das Fernsehen" ("Telewizja") autorstwa uczennicy klasy II b Kasi Hali i plakat pt. "Deutsch um uns herum" przygotowany przez uczniów klasy III b: Damiana Chmielowca, Magdalenę Kaletę oraz Klaudiusza Basę zostały nagrodzone w ogólnopolskim konkursie "Erlebnisreise mit Deutsch" ("Z niemieckim w drogę") zorganizowanym przez Instytut Goethego w Warszawie i Wydawnictwo Lektor Klett.

Gratulujemy!