OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2017/2018

1/. Laureatem konkursu matematycznego „ Krakowska matematyka” został Igor Latos z klasy 4a.

2/.  XI edycja Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania-  wyróżnienie otrzymała:   Maria Pierzchała z klasy 1a.

3/. Konkurs międzyszkolny: „Być sobą – moje życie –moja pasja” - wyróżnienie uzyskali uczniowie z klasy 7b:  Martyna Baster, Dagmara Masiuda, Dominika Szoturma, Marcel Bobowski

4/. Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”: Kamil Janczarski -  nagroda główna (100% punktów), Mikołaj Kulig - nagroda (87,50% punktów) oraz
Fabian Dąbrowski - wyróżnienie (81,94% punktów).

5/. Zespół całej klasy 7b (opieka: A. Rumińska- Szalska) zdobył główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie "Mapa Karier" (projekt z zakresu zawodoznastwa).

6/. Praca konkursowa: DANIE NA IMPREZĘ przygotowana przez kl. 7b pod opieką nauczycieli: A. Rumińskiej-Szalskiej i A. Wróbel zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie "Żyj smacznie i zdrowo".

7/. Uczennica klasy 7b Jolanta Mosurek została laureatką krakowskiego konkursu plastycznego: "Moja babcia, mój dziadek i ja" organizowanym przez Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych.

8/. Zespół klasy 7b pod opieką nauczycieli A. Rumińskiej-Szalskiej i R. Śliwak zdobył II miejsce w ogólnopolskim  konkursie projektowym: "Przygoda z A. Lindgren".

9/ Dwie prace: "Das Fernsehen" ("Telewizja") autorstwa uczennicy klasy II b Kasi Hali i plakat pt. "Deutsch um uns herum" przygotowany przez uczniów klasy III b: Damiana Chmielowca, Magdalenę Kaletę oraz Klaudiusza Basę zostały nagrodzone w ogólnopolskim konkursie "Erlebnisreise mit Deutsch" ("Z niemieckim w drogę") zorganizowanym przez Instytut Goethego w Warszawie i Wydawnictwo Lektor Klett.

Gratulujemy!