OPŁATY
REGULAMIN STOŁÓWKI
ZASADY ZACHOWANIA W STOŁÓWCE:
CENY

Szanowni Państwo,

Od 01.09.2020 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po HYPERLINK

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie. W pierwszych dniach, aby dać Państwu czas na oswojenie się z nową aplikacją przyznajemy debet na 7 dni od daty rejestracji w wysokości 34 zł, a więc możliwość zamawiania bez płacenia do tej kwoty.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne). Aplikacja na iPhone’y będzie dostępna już wkrótce o czym poinformujemy. Jak to zrobić:

w telefonie należy wejść w „Sklep Play” (Google Play)

następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką

kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”

pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji zawsze do godziny 9:00 rano w dniu wydawania posiłków. Informację na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji [email protected] lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

zamowposilek.pl

• STOŁÓWKA SZKOLNA JEST MIEJSCEM SPOŻYWANIA POSIŁKÓW PRZYGOTOWANYCH PRZEZ KUCHNIĘ SZKOLNA
  • POSIŁKI WYDAWANE SA W CZASIE PRZERW od 12.30-14.00
  • UCZNIA NALEŻY ZAPISAĆ NA OBIADY. WYKONANIE PRZELEWU ZA POSIŁKI NIE JEST FORMA ZAPISU DZIECKA NA OBIADY.
  • UCZEŃ ZAPISANY NA OBIADY KORZYSTA ZE STOŁÓWKI DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO. DECYZJĘ O REZYGNACJI NALEŻY NAM ZGŁOSIĆ, DO OSTATNIEGO DNIA ROBOCZEGO W MIESIACU W KTÓRYM SA SPOŻYWANE POSIŁKI. BRAK WPŁYWÓW ZA POSIŁKI NIE JEST RÓWNOZNACZNY Z WYPISANIEM DZIECKA Z OBIADÓW.
  • ISTNIEJE MOŻLIWOSĆ WYKUPIENIA POSIŁKÓW W FORMIE ABONAMENTU NA CAŁY MIESIAC, W POSZCZEGÓLNE DNI MIESIACA LUB NA DANY DZIEŃ. W PRZYPADKU WYKUPIENIA JEDNEGO PODSIŁKU W DANYM DNIU NALEŻY WYKUPIĆ OBIAD DO godz.10
  • OBIAD WYKUPIONY NA DANY DZIEŃ OBOWIAZUJE W TYM KONKRETNYM DNIU
  • ODPŁATNOSĆ ZA OBIADY WINNA BYĆ UISZCZANA DO 5-GO KAŻDEGO M-CA
  • W PRZYPADKU PŁATNOŒCI NA KONTO BANKOWE PROSIMY O DOSTARCZENIE DO SKLEPIKU POTWIERDZENIA ZAPŁATY LUB OSWIADCZENIA RODZICA O DOKONANEJ ZAPŁACIE. W CZASIE WYDAWANIA POSIŁKÓW W STOŁÓWCE NIE PRZYJMUJEMY PIENIĘDZY
  • W PRZYPADKU NIEOBECNOSCI UCZNIA PRZYSŁUGUJE CZĘSCIOWY ZWROT OPŁATY MIESIĘCZNEJ PROPORCJONALNIE DO LICZBY DNI NIEOBECNOSCI, POD WARUNKIEM UPRZEDZENIA O PLANOWANEJ NIEOBECNOSCI UCZNIA NAJPÓZNIEJ DO GODZ. 8:00 DANEGO DNIA. NIEOBECNOSCI NALEŻY ZGŁASZAĆ SMS-em - NUMER TEL 539 979 979
  • ZWROTU DOKONUJE SIĘ W FORMIE ZALICZKI ZA POSIŁEK W NASTĘPNYM MIESIACU.
  • KWOTA ODPISU ZA OBIADY BĘDZIE DOSTĘPNA W SKLEPIKU SZKOLNYM
  • JEŻELI ODPŁATNOSĆ NIE ZOSTANIE UREGULOWANA W TERMINIE, OBIAD NIE ZOSTANIE WYDANY.

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY SMACZNEGO
  • UCZNIOWIE KORZYSTAJACY ZE STOŁÓWKI PRZYCHODZA NA OBIAD BEZ TORNISTRA, KURTEK.
  • PODCZAS SPOŻYWANIA POSIŁKU OBOWIAZUJA ZASADY KULTURALNEGO ZACHOWANIA.
  • PODCZAS WYDAWANIA OBIADÓW W STOŁÓWCE MOGA PRZEBYWAĆ WYŁACZNIE OSOBY KORZYSTAJACE Z OBIADÓW.
  • PROSIMY RODZICÓW O NIE WCHODZENIE NA STOŁÓWKĘ, PODCZAS WYDAWANIA OBIADU.
  • NAD BEZPIECZEŃSTWEM UCZNIÓW, KTÓRZY KORZYSTAJA Z OBIADÓW NA JADALNI CZUWAJA NAUCZYCIELE.
  • PODCZAS SPOŻYWANIA OBIADU NIE NALEŻY PROWADZIĆ GŁOSNYCH ROZMÓW, BIEGAĆ PO SALI LUB PREZENTOWAĆ INNYCH NIESTOSOWNYCH ZACHOWAŃ.
  • NIE UŻYWAMY WULGARYZMÓW.
  • WSZELKIE USZKODZENIA I NIEPRAWIDŁOWOSCI NALEŻY NATYCHMIAST ZGŁASZAĆ OSOBOM PEŁNIACYM DYŻUR W STOŁÓWCE.
  • PO SPOŻYTYM POSIŁKU UCZEŃ POWINIEN ZOSTAWIĆ PO SOBIE PORZADEK, ODNIESĆ TALERZE I KUBEK, ZOSTAWIĆ CZYSTE MIEJSCE NA STOLIKU I POD NIM, ZASUNAĆ KRZESŁO.

KULTURALNE ZACHOWANIE W CZASIE SPOŻYWANIA POSIŁKU SWIADCZY O NASZYM DOBRYM WYCHOWANIU I KULTURZE OSOBISTEJ.

Na rok szkolny 2022/ 2023:

• Obiad uczniów 15 zł, zupa- 3 zł
  • Obiad dla nauczycieli 16 zł, zupa 4 zł.