WYNAJEM HALI / SALI

Na czym to polega?

Od września wybrane szkoły w Krakowie, w tym nasza, umożliwiają rezerwację obiektów sportowych z wykorzystaniem aplikacji mobilnej BallSquad. To rozwiązanie z zakresu smart city, dzięki któremu mieszkańcy łatwiej znajdą odpowiadający im obiekt, a także sfinalizują formalności, wykorzystując do tego tylko telefon komórkowy lub komputer.

Sam proces rezerwacji przebiega wyłącznie poprzez stronę internetową lub w aplikacji mobilnej. Aby wynająć salę gimnastyczną lub przyszkolne boisko w określonych godzinach, nie jest już potrzebne podpisywanie umów w wersji papierowej oraz dodatkowe formalności. Wystarczy wejść na stronę https://www.ballsquad.pl oraz znaleźć dogodny termin i obiekt do wynajęcia. Jest to prostsze dzięki dostępnej mapie, zdjęciom oraz wyszukiwarce miejsc.

Dużym ułatwieniem dla mieszkańców jest możliwość dokonania płatności on-line. To jednak nie wszystko. Opłata za wynajem sali lub boiska może być rozdzielana między wszystkich uczestników gry. Dodatkowo rezerwacja może być dokonana jednorazowo lub długoterminowo – to rozwiązanie korzystne dla osób, chcących spotykać się na wspólnych rozgrywkach cyklicznie.

Aplikacja pomaga także w sieciowaniu miłośników konkretnych dyscyplin sportu z całego Krakowa, którzy wcześniej nie wiedzieli o swoim istnieniu. Można w niej stworzyć własny profil gracza, wybierając ulubione dyscypliny oraz zaznaczając obszar Krakowa, w którym jest możliwy udział w rozgrywkach. W oparciu o te informacje są przesyłane komunikaty na temat utworzonych rezerwacji sal i poszukiwania zawodników do wspólnej gry.

Aplikacja BallSquad jest działaniem z zakresu smart city mającym na celu zwiększenie dostępu do obiektów infrastruktury sportowej.

W naszej szkole możesz teraz bezpiecznie rezerwować boiska online poprzez aplikacje BallSquad.

• szybka rezerwacja,
  • zawsze aktualny grafik,
  • bezpieczne płatności,
  • łatwe rozdzielenie kosztów rezerwacji.
Wejdź na stronę https://www.ballsquad.pl lub bezpośrednio w link poniżej,
aby dokonać rezerwacji naszych obiektów: