Obwód szkolny:
ul. Bulwarowa, os. Górali, os. Krakowiaków, ul. Obrońców Krzyża, ul. Odmogile, ul.Osiedlowa, os. Słoneczne, os. Sportowe, ul. Stadionowa, ul. Stefana Żeromskiego, os.Teatralne, ul. Wojciechowskiego, os. Zielone.

Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 przypomina, że Rodzice kandydatów do klasy 1 są zobowiązani donieść podanie o przyjęcie do szkoły w terminie określonym w terminarzu.(tj do 31.03.2022).

Rodzice mogą:
- odebrać papierową wersję wniosku z Sekretariatu Szkoły, zwrócić wypełnione i podpisane podanie, aby szkoła wpisała podanie w system,
- sami wprowadzić podanie do systemu rekrutacyjnego (www. krakow.elemento.pl ),
ale należy donieść wydrukowany i podpisany wniosek do szkoły pierwszego wyboru.

Uwaga!
Jeśli wniosek/zgłoszenie zostanie zarejestrowany w systemie, ale nie zatwierdzony przez szkołę – NIE BĘDZIE BRAŁ UDZIAŁU W PROCESIE  REKRUTACJI!!!

Rodzice mogą sami  wprowadzić podanie do systemy rekrutacyjnego, ale należy donieść wydrukowany i podpisany wniosek do szkoły pierwszego wyboru.
Na w/w stronie są wszelkie informację na temat rekrutacji: oferty szkół, terminarz, zasady naboru i inne istotne rzeczy.
Rodzice są zobowiązani donieść podanie w terminie określonym w terminarzu.

Zapraszamy rodziców dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego na rozmowy do pedagoga szkolnego:

• Poniedziałek