Obóz naukowy Szczecin 2023

Nauki ścisłe i mniej ścisłe dla najmłodszych adeptów – obóz naukowy Szczecin 2023

Członkowie kółka matematyczno-przyrodniczego „Chcę wiedzieć więcej” z kl.3b, wzięli udział w niesamowitym projekcie naukowym!

W przeddzień rozpoczęcia roku szkolnego wyjechali nad morze.  Uczniowie poszerzali swoją wiedzę min w Morskim Centrum Nauki w Szczecinie; eksperymentowali, doświadczali, brali udział w warsztatach, pokazach z różnych dziedzin nauki, takich jak: geografia, biologia, astronomia, geologia, fizyka a także historia. Dzieci rozwijały swoje zainteresowania otaczającym światem, identyfikowały swój wpływ na świat przyrody i budowały świadomość ekologiczną oraz szacunek do przyrody. Piękna pogoda, niesamowite nadmorskie krajobrazy oraz dobre humory uczestników sprawiły, że wyjazd na długo zostanie w pamięci.