rowery

Rowerowy maj

Propagując aktywność wśród uczniów naszej szkoły, po raz kolejny, wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Projekcie „Rowerowy Maj 2022”.

Celem projektu było zachęcenie dzieci i dorosłych do przyjazdu do szkoły na rowerze, hulajnodze, deskorolce i rolkach.

Do aktywności zaproszeni byli wszyscy uczniowie kl. 1 – 8.

Każdy uczestnik projektu dostał dzienniczek, w którym przyklejał naklejkę za codzienną jazdę do szkoły i gromadził punkty do nagrody indywidualnej. Ponadto w klasach wisiały plakaty ukazujące aktywność klasy. Każda klasa walczyła o nagrodę grupową

W całej naszej szkole wzięło udział  184 uczniów w projekcie. Nie wszyscy nazbierali dużo naklejek, a było ich do zdobycia 20.

Ostatecznie, nasza szkoła uplasowała się w połowie stawki na 16. miejscu w Krakowie. Najlepsze trzy klasy dostały nagrody grupowe, a uczniowie z odpowiednią ilością punktów – nagrody indywidualne rowerowe.

Ranking:

• 1. miejsce kl. 1b
  • 2. miejsce kl. 3b
  • 3. miejsce kl. 2a

Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do dalszej aktywności rowerowej.