Druk 3D

Długopisy do druku 3D

W czerwcu odbyły się 4 ostatnie spotkania warsztatowe dla klas z druku przestrzennego długopisami 3D. W sumie w okresie od kwietnia do czerwca w zajęciach wzięło udział 16 klas, dzieci korzystały z długopisów dodatkowo podczas zajęć świetlicowych.

#labolatoriaprzyszłości

Drukarka 3D

W maju drukarka Marketbot pracowała  nad wsparciem I Szkolnych Igrzysk Integracyjnych. Wydrukowaliśmy symbole i logo szkoły, które zawisły na zniczu olimpijskim. Poznawaliśmy też lepiej możliwości sprzętu  pierwszy raz drukując kolorowymi warstwami (kubek na ołówki)

W czerwcu czas pracy drukarki był przeznaczony na wydruk hoteli dla owadów (4 szt.) oraz poideł z uchwytami (4 szt.) do montażu na zwykłych butelkach PET. Wydrukowaliśmy także jednego, wieloelementowego bohatera mitów i legend, który obecnie oczekuje na montaż i dekorację akrylem.

#labolatoriaprzyszłości