Lapbooki

Nasi uczniowie, zawsze są ze sportem za pan brat, nie boją się treningu, ani żadnych innych wyzwań. W maju nadal poznawali historie kolejnych polskich sportowców. Przeszliśmy także do realizacji zadania konkursowego na lapbook dotyczący tematyki związanej z projektem. Klasa 2 a wybrała temat "Igrzyska olimpijskie", klasa 2b wykonywała pracę o Anicie Włodarczyk. Wszyscy uczniowie zaangażowali się w wykonanie ciekawych rozwiązań -  zagadek, quizów, układanek. Praca nad interaktywną teczką sprawiła im dużo radości. Ponad to przygotowujemy się do szkolnej olimpiady sportowej. Nawiązując do tradycji prawdziwych igrzysk, także w naszej szkole pojawił się symboliczny ogień olimpijski, który codziennie gości w innej klasie.